معاون عتبات عالیات مرکزپزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر درباره روند خدمات رسانی تیم های پزشکی مرکز حج و زیارت جمعیت هلال احمر به زوار ایرانی در عتبات عالیات به بیان توضیحاتی پرداخت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ حسین فضلی معاون عتبات عالیات مرکزپزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر درباره خدمات ارائه شده توسط مرکز پزشکی حج و زیارت به زوار عتبات عالیات گفت: با تمام شدن ایام اربعین حسینی خدمات حج و زیارت جمعیت هلال احمر در عراق به پایان نمی رسد بلکه تیم های پزشکی ایران به صورت مداوم در این کشور حضور دارند.

 

وی در ادامه بیان کرد: به صروت ماهانه کادر درمانی از سوی مرکز پزشکی حج و زیارت به عتبات عالیات اعزام می شود. این تیم شامل پزشک، پرستار، نیروی فوریت پزشکی، تکنیسین دارویی، پذیرش و امداد 115  است.

 

فضلی با بیان اینکه این تیم ها در 3 شهر نجف کربلا و کاظمین ساکن می شوند ادامه داد:  در نجف در هتل النباء در کربلا در هتل الماس شرق  و در حرم حضرت ابوالفضل و در کاظمین در هتل قرطاج این تیم های پزشکی ایرانی مستقر می شوند.

 

معاون عتبات عالیات مرکزپزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر  در ادامه بیالن کرد: خدمات ما به به تناسب تعداد زائران  و به صورت 8 ساعته ارائه می شود. و لی در ایامی مثل عاشورا و تاسوعا، عید  و اربعین حسینی خدمات رسانی ما 24 ساعته است.

 

وی در ادامه درباره ساعات خدمات رسانی نیز توضیح داد: در نجف و کربلا 8 صبح تا 12 ظهر  و 4 عصر تا 8 شب است. در کاظمین از ساعت 4 تا 12 شب خدمات ارائه می شود زیرا زوار شب ها به کاظمین می روند.

 

وی افزود: خدمات مرکز پزشکی حج و زیارت پیش بیمارستانی است  و پزشکان داروی مربوطه را تجویز می کنند و خدمات پرستاری هم به زوار ارائه می شود.

اطلاعات تماس

  • تهران ، خیابان ولی عصر ، بالاتر از میردامادبین ظفر و نیایش پلاک2658
  • 86744000
  • 88678787

درباره مرکزپزشکی حج و زیارت

اين مركز یکی از واحدهای زیرمجموعه جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران و همکار سازمان حج و زیارت می‌باشد که عهده‌دار كليه مسائل بهداشتي و درماني زائرین ایرانی سه کشور زیارتی عربستان، عراق و سوریه میباشد.ادامه

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Green Dark_Green Oranges Yellow

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction